Home » ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ, ΜΑΘΗΤΕΣ, ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΟ » Εκδηλώσεις λήξης σχολ.έτους 2013-14

Εκδηλώσεις λήξης σχολ.έτους 2013-14

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERAΣήμερα το σχολείο μας βρισκόταν σε μια διαρκή κινητικότητα. Οι εκδηλώσεις ήταν πολλές! Η ομάδα Comenius μας παυρουσίασε τις εντυπώσεις της από το ταξ;Iδι στην Πολωνία.  Κάποιες τάξεις, όπως το  Β3 και η Δ΄ δημιούργησαν μια ζεστή συγκινησιακή  ατμόσφαιρα και παρουσίασαν μέσα στις αίθουσες σε γονείς, συγγενείς και φίλους τα projects, που σε όλη τη διάρκεια της χρονιάς είχαν δουλέψει. Η Α΄τάξη  έκλεψε την παράσταση με τα παιχνίδια και τις αθλητικές εκδηλώσεις στο γυμναστήριο. Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά! Καλό Καλοκαίρι!!!