Home » ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ, ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ, ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΟ » Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος ταξιδιωτικών γραφείων

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος ταξιδιωτικών γραφείων

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΑΙΔΕΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ Δ/ΝΣΗ
Α/ΘΜΙΑΣ & Β/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ
ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Π.Ε. ΔΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
2o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

Ταχ. Δ/νση: Παπαναστασίου 1
Τ.Κ. ? Πόλη: 56429- Ευκαρπία
Πληροφορίες: Ευαγγελία Μπούτσκου
Τηλέφωνο: 2310-684828
Φαξ: 2310-684134
Ιστοσελίδα: http://2dim-efkarp.thess.sch.gr
E-mail: mail@2dim-efkarp.thess.sch.gr
Θεσσαλονίκη:18 -03-2015
Αριθμ. Πρωτ.: 71

ΠΡΟΣ: HATTA

ΚΟΙΝ: Φ12
ΘΕΜΑ: «Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος ταξιδιωτικών γραφείων για πραγματοποίηση Μετακίνησης στα Οχυρά του Ρούπελ-Λίμνη Κερκίνη.»
Παρακαλούμε όσα ταξιδιωτικά γραφεία επιθυμούν να εκδηλώσουν ενδιαφέρον και να υποβάλλουν τις προσφορές τους σχετικά με την Μετακίνηση του Σχολείου στα Οχυρά του Ρούπελ και στη Λίμνη Κερκίνη.
Η προσφορά κατατίθεται κλειστή στο Σχολείο. Με κάθε προσφορά κατατίθεται από το ταξιδιωτικό γραφείο απαραιτήτως και Υπεύθυνη Δήλωση ότι διαθέτει βεβαίωση συνδρομής των νομίμων προϋποθέσεων για τη λειτουργία τουριστικού γραφείου, η οποία βρίσκεται σε ισχύ και βεβαίωση καταλληλότητας τουριστικού λεωφορείου στην οποία θα αναγράφονται πέραν των άλλων:
. Η φετινή ημερομηνία
.Οι πινακίδες του λεωφορείου που θα χρησιμοποιηθεί για την επίσκεψη
.Η υπογραφή και η σφραγίδα του υπεύθυνου του Πρακτορείου

1 ΣΧΟΛΕΙΟ 2ο Δημοτικό Σχολείο Ευκαρπίας
2 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ/ΟΙ – ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΉΣ Ημερομηνία εκδρομής 29-5-2015, ώρα αναχώρησης 8.30και επιστροφής 16.15
3 ΠΡΟΒΛΕΠΟΜΕΝΟΣ ΑΡΙΘΜ. ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ (μαθητές / καθηγητές) 2 ενήλικοι- συνοδοί εκπαιδευτικοί
45 παιδιά 12 ετών
Συνολικός αριθμός μετακινούμενων 47

4 ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ/Α ΜΕΣΟ/Α ? ΠΡΟΣΘΕΤΕΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ λεωφορείο
5 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΑΤΑΛΥΜΑΤΟΣ- ΠΡΟΣΘΕΤΕΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ (μονόκλινα/δίκλινα/τρίκλινα-πρωινό ή ημιδιατροφή)
6 ΛΟΙΠΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ (πρόγραμμα, παρακολούθηση εκδηλώσεων, επίσκεψη χώρων, γεύματα, κτλ.)
7 ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗ ΑΣΦΑΛΙΣΗ ΕΥΘΥΝΗΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΗ (μόνο εάν πρόκειται για πολυήμερη εκδρομή)
8 ΠΡΟΣΘΕΤΗ ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΗ ΑΣΦΑΛΙΣΗ ΚΑΛΥΨΗΣ ΕΞΟΔΩΝ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΤΥΧΗΜΑΤΟΣ Η΄ ΑΣΘΕΝΕΙΑΣ* ΟΧΙ
9 ΤΕΛΙΚΗ ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΤΙΜΗ ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΟΥ ΤΑΞΙΔΙΟΥ (συμπερ. ΦΠΑ) ΝΑΙ
10 ΕΠΙΒΑΡΥΝΣΗ ΑΝΑ ΜΑΘΗΤΗ (συμπερ. ΦΠΑ) ΝΑΙ
11 ΚΑΤΑΛΗΚΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΚΑΙ ΩΡΑ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ στο γραφείο της Διευθύντριας σε κλειστό φάκελο έως την Παρασκευή 27/3/2015
12 ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΚΑΙ ΩΡΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΟΣ ΠΡΟΦΟΡΩΝ Η Επιτροπή Αξιολόγησης των προσφορών θα συνεδριάσει την Παρασκευή 27/3/2015 και ώρα 14:00 για το άνοιγμα των προσφορών.
Η Δ/ντρια του Σχολείουbus-ekdromes2014 (Αντιγραφή)

Ευαγγελία Μπούτσκου