Home » ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ, ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΤΑΞΕΩΝ, ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ, ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ » ΘΕΜΑ: «Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος ταξιδιωτικών γραφείων για πραγματοποίηση Μετακίνησης στο Manchester, UK.»

taksidi [800x600]Θεσσαλονίκη: 03-09-2014
Αριθμ. Πρωτ.: 169

ΠΡΟΣ:
HATTA

ΚΟΙΝ:
Φ12

Παρακαλούμε όσα ταξιδιωτικά γραφεία επιθυμούν να εκδηλώσουν ενδιαφέρον και να υποβάλλουν τις προσφορές τους σχετικά με την Μετακίνηση του Σχολείου στο Manchester, UK
στα πλαίσια του Ευρωπαϊκού Προγράμματος Comenius.
(Με βάση το άρθρο 14 της ΥΑ 129287/Γ2/10-11-2011 ΦΕΚ 2769/Β/2-12-2011)
Η προσφορά κατατίθεται κλειστή στο Σχολείο. Με κάθε προσφορά κατατίθεται από το ταξιδιωτικό γραφείο απαραιτήτως και Υπεύθυνη Δήλωση ότι διαθέτει βεβαίωση συνδρομής των νομίμων προϋποθέσεων για τη λειτουργία τουριστικού γραφείου, η οποία βρίσκεται σε ισχύ.

1 ΣΧΟΛΕΙΟ 2ο Δημοτικό Σχολείο Ευκαρπίας
2 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ/ΟΙ – ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΉΣ Ημερομηνία αναχώρησης από Θεσσαλονίκη για Manchester: 11/11/2014.
Ημερομηνία άφιξης στη Θεσσαλονίκη απόManchester: 15/11/2014

3 ΠΡΟΒΛΕΠΟΜΕΝΟΣ ΑΡΙΘΜ. ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ (μαθητές / καθηγητές) 3 ενήλικοι- συνοδοί εκπαιδευτικοί
2 παιδιά 12 ετών
Συνολικός αριθμός μετακινούμενων 5

4 ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ/Α ΜΕΣΟ/Α ? ΠΡΟΣΘΕΤΕΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ αεροπλάνο
5 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΑΤΑΛΥΜΑΤΟΣ- ΠΡΟΣΘΕΤΕΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ (μονόκλινα/δίκλινα/τρίκλινα-πρωινό ή ημιδιατροφή) οχι
6 ΛΟΙΠΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ (πρόγραμμα, παρακολούθηση εκδηλώσεων, επίσκεψη χώρων, γεύματα, κτλ.) οι 5 βαλίτσες θα είναι χειραποσκευές 15 κιλών η καθεμία και οι 3 βαλίτσες (βάρους μέχρι 20 κιλά)
7 ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗ ΑΣΦΑΛΙΣΗ ΕΥΘΥΝΗΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΗ (μόνο εάν πρόκειται για πολυήμερη εκδρομή) ΝΑΙ
8 ΠΡΟΣΘΕΤΗ ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΗ ΑΣΦΑΛΙΣΗ ΚΑΛΥΨΗΣ ΕΞΟΔΩΝ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΤΥΧΗΜΑΤΟΣ Η΄ ΑΣΘΕΝΕΙΑΣ* ΝΑΙ
9 ΤΕΛΙΚΗ ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΤΙΜΗ ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΟΥ ΤΑΞΙΔΙΟΥ (συμπερ. ΦΠΑ) ΝΑΙ
10 ΕΠΙΒΑΡΥΝΣΗ ΑΝΑ ΜΑΘΗΤΗ (συμπερ. ΦΠΑ) ΝΑΙ
11 ΚΑΤΑΛΗΚΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΚΑΙ ΩΡΑ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ στο γραφείο της Διευθύντριας σε κλειστό φάκελο έως την Παρασκευή 12/09/2014 και ώρα 13:00.

12 ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΚΑΙ ΩΡΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΟΣ ΠΡΟΦΟΡΩΝ Η Επιτροπή Αξιολόγησης των προσφορών θα συνεδριάσει την Παρασκευή 12/09/2014 και ώρα 14:00 για το άνοιγμα των προσφορών.

Η Δ/ντρια του Σχολείου

Ευαγγελία Μπούτσκου